Hostes tüm eşyalarını uçuşta kullanılmış eşyalardan seçiyor

Steffanie Rivers saplantılı bir pinti ve tüm eşyaları kendinden önce başkaları tarafından kullanılıyor.

Steffanie Rivers isimli hostes bir hava yolu şirketinde çalışıyor. O saplantılı bir pinti ve tüm eşyaları kendinden önce başkaları tarafından kullanılıyor.

Herkes için hijyen en önemli faktörlerden biridir. Fakat Steffanie Rivers için bu faktör paranın biraz gerisinde kalıyor. Rivers uçuşlarını bitirdikten sonra yaptığı ilk şey ne dersiniz? Eğer evine gidip dinleniyor sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Öncelikle yolcular taraflarından bırakılmış dergileri alıyor. Havalimanını didik didik aradıktan sonra bulduğu dergilerdeki parfüm sayfalarını kopartıyor. Parfümlere asla para vermeden alabiliyor. Daha sonraki rotası kayıp eşya bölümü oluyor. Bu kısımda istediği her eşyayı ücretsiz bir şekilde alabiliyor.

Arta kalan yemekleri yiyor

Pilotlar ve yolcular tarafından yarım bırakılan yiyecekler de Steffanie için kendi yemeği haline dönüşüyor. Steffanie’nin kuru yemişleri bile uçaktaki First Class yolculardan arda kalanlar oluyor. Steffanie kahve içmeyi çok seviyor ve en sevdiği filtre kahveyi bizlere göre biraz farklı yapıyor. Uçuşta yolculara verilen yastık kılıflarını kaynattıktan sonra bir filtre yapıp kullanıyor ve bundan 6$ kâr ediyor.

Steffanie’nin yatak odasında bulunan eşyalar da uçuşlardan kalma. Yastığı için 4 adet uçak yastığını birleştirmiş. Yorganları da yine hava yollarından. Hatta yumuşak olması için içine uçuş yastıkları doldurmuş.

Nikahını Kayıp Bagaj Ofisinde Yaptı

Steffanie erkek arkadaşıyla da çok sık görüşmüyor çünkü fazla görüşmenin ona masraf olacağını düşünüyor. Görüştüğü zamanlarda erkek arkadaşının bulunduğu yere uçuşu olduğu günleri seçiyor. Hatta gelinliğini, yüzüğünü ve damatlığı da kayıp bagajlardan temin edip evlilik için hazırlıklarını burada tamamlıyor. Hatta nikahını da para vermemek için kayıp bagaj ofisinde yaptığını söylesek.

Kaynak

Bir cevap yazın